Systemy dozorowe (CCTV) to systemy przeznaczone do wykrywania, obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń wskazujących na istnienie niebezpieczeństwa powstania szkód lub zagrożenia osób i mienia.

Powody dla których popularność telewizji przemysłowej staje się coraz bardziej powszechna to m.in. wzrost liczby zagrożeń, świadomość społeczna, spadek cen urządzeń elektronicznych, rozwój oraz coraz lepsze rozwiązania techniczne telewizji dozorowej.

Systemy dozorowe swoje zastosowanie znajdują m.in.:

- przemysł (monitorowanie produkcji, zapobieganie wypadkom i kradzieżom),

- bankowość i finanse (sejfy, drogi konwoju),

- muzealnictwo (ochrona eksponatów, obserwacja zwiedzających),

- miejsca użyteczności publicznej (szkoły, boiska, hale sportowe, dworce, miejsca rozrywki),

- miasta (monitorowanie osiedli, parków),

- drogi (monitoring skrzyżowań, pomiar prędkości oraz liczby pojazdów),

- handel (ochrona towaru, kontrola kas i pracowników),

- dom, miejsce zamieszkania (poprawa bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, kontrola   śmietników, przeciwdziałanie aktom wandalizmu).

     W naszej ofercie znajduje się kompleksowy projekt, wykonanie wraz z adaptacją nowych systemów telewizji dozorowej jak również rozbudowy i modernizacje już istniejących systemów. Działając w branży usług teleinformatycznych oferujemy również usługę podłączenia telewizji dozorowej do sieci Ethernet lub Internet dających możliwość zdalnej obserwacji oraz konfiguracji.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w razie zainteresowania pełnym zakresem oferowanych przez nas usług zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Zapraszamy do współpracy